اخبار تخفیف های 40 تا 90 درصدی در کانال تلگرام دابی

دابی آفر چگونه کار می کند؟

دراین بخش دابی باحذف واسطه هااقدام به خریدیک کالابصورت عمده مینماید . بدیهی است دریک همچنین خریدی قیمت هابه شدت شکسته خواهدشد . لذاقادرخواهیم بوداجناس یاخدمات راازطریق سایت باقیمتی باورنکردنی درمعرض فروش قراردهیم. لازم به ذکراست باتوجه به شرایطی که ماکالاهایاخدمات راازفروشندگان خریدمینماییم،شرایط عرضه آنهانیزمتفاوت خواهدبود،که این شرایط درهردابی آفر اعلام گردیده .

توضیحات بیشتر :

دابی آفر خدمت جدیدی از گروه وب سایتهای دابی برای تهرانی های عزیر می باشد. دابی که پیشتر از این تجربه های موفقی در راه اندازی شهر اینترنتی تهران، وبسایت محله ها و مراکز خرید، دایرکتوری جامع مشاغل تهران و سیستم تخفیف های دابی(دابی کد) را داشته در یک برنامه ریزی منسجم و حساب شده اقدام به تکمیل و راه اندازی سیستم تخفیف های خود با نام تجاری دابی آفر منطبق بر استانداردهای جهانی سیستم خرید گروهی آنلاین نموده است. از جمله ویژگیهای دابی آفر (سیستم تخفیف گروهی دابی) می توان به:

1-تجربه های موفق پروژه های پیشین دابی گواه این مطلب است که دابی در انجام هر پروژه ی با نگرش حرفه ای خود برنامه ریزی و بستر سازی های مورد نیاز را فراهم نموده تا خدمات جدید خود را به بهترین شکل ممکن باکاربری آسان ارائه نماید.

2-کالاها و خدمات ارائه شده در سیستم دابی آفر چه از نظر تنوع و چه از حیث کیفیت در سطح عالی پیش بینی و انتخاب می شوند. چرا که دابی به عنوان یکی از برترین و پربازدید ترین سایتها در تهران با صاحبان مشاغل و ارائه کنندگان خدمات تعامل های بسیار نزدیکی را داشته از اینرو توانمندی بسیاری در ارائه و معرفی بهترین ها برای همشهریان تهرانی را دارد.

3-یکی از گزینه های اصلی در بهره برداری از تخفیفات ارائه شده، لزوم به حد نصاب رسیدن آنهاست برای این منظور دابی با در اختیار داشتن بیشترین فضای تبلیغاتی در اینترنت (در تعامل با بیش از 200 سایت پربازدید)، امکان تبلیغات محیطی(بنر و بیلبورد) و نیز بهره مندی از اطلاع رسانی های کاربران محترم خود گزینه های مناسبی را برای رسیدن به این مهم در اختیار دارد.

4-همچنین برخی از خدمات و کالاهای ارائه شده در سیستم تخفیف دابی آفر شرط حد نصاب را نداشته و با اولین خرید امکان بهره مندی از تخفیف های ارائه شده فراهم می شود.

روش کار بسیار ساده است

*با وارد کردن ایمیل و شماره تلفن همراه خود مشترک شوید.

*حداقل روزی یک بار به ما سر بزنید، دابی آفر خود را انتخاب کرده و به آسانی مراحل ثبت نام و خرید را انجام دهید.

*دابی آفر انتخابی را به دوستان خود معرفی کنید تا لذت خرید گروهی برای شما فعال شود.

"پشتوانه ی ما اعتباری است که از اعتماد شما کسب کرده ایم"